Srpen 2012

Tak to jsem já...

5. srpna 2012 v 8:00
Rozhodla jsem se pro tento photo článek po tom, co jsem třídila soubory v noťasu a narazila na kupu svých fotek a každou pomale s jinýma vlasama a z jinýho období. Některé z toho už nejsou ani pravda. Ano, asi si moc věřím, když je semka dám a budu čekat kupu komentářů. (Ne vůbec nic nečekám jen si ráda sama pro sebe udělám takovou malou řadu toho jak šel čas a jak jsem navštěvovala kadeřnice:D) Na své hlavě jsem snad krom černé vyzkoušela všechny barvy tak koukněte...Která fotka se Vám nejvíc líbí?

Unavená ale spokojená

4. srpna 2012 v 21:13
Moc se všem omlouvám, že jsem neodepisovala a nedala nový příspěvek dřív. Byla jsem, ale tak unavená že jsem neměla pomale ani sílu zapnout ten noťas. Takže ve čtvrtek jsem makala jak šroubek. Ráno v šest vstávat a o půl sedmé hop na kolo a jet 3km do vedlejší dědiny pomáhat mámě do obchodu. Odpoledne ve dvě zase zpátky domů. Pak došla kámoška a musela jsem sní zase dalších tři a půl kiláku do jiné dědiny se koupat a

Zítřek?

1. srpna 2012 v 21:12
Ráda bych se všem předem omluvila že tu zítra nebudu. Jelikož ráno jdu na brigádu k mamce.( To bude ještě pohodička ale po dnašních 50 kilometrech v nohách se mi zítra v šest další 3 jet nechce) Jsem zvědavá kdo mě jak probudí. Asi budou potřebovat s takovouhle kýbl studené vody.


Odpoledne mě čeká druhá brigády, která by byla super, kdybych tam nemusel být se šéfem (on je šílenej puntičkář a rád zvyšuje hlas a připadá si nadřazeně) no zkrátka stačí vrátit zpátky sklenici od piva trošku pootočenej a hned je oheň na střeše. Naposled jsem dostávala pomale dvouhodinovou přednášku jak točit pivo. GRRR...A pokaždé když přišel on tak se mi to nepovedlo...No chápete to? On už jen svou přítomností mi to kazil.

Nojo zítra to bude zase den. Pak večer příjdu totálně zničená, lehnu do postele a další den opět nanovo vstávat v šest až do soboty...Aspoň že nějaký peníze budou. Miluju peníze. Obzvláště to jejich šumění když je mám v peněžence.

Kdo by je neměl rád co?

Co dneska?

1. srpna 2012 v 9:54
Konečně je dneska venku nádherně. Asi je naivní si myslet, když má člověk narozky tak se celej svět bude točit kolem něho. Je to hodně naivní ale stejně jsem v to tajně doufala. Takže po ránu takový malý sklamání. Navíc sedím u pc a televize a nudím se protože nikdo nemá čas a kámoška mi nebere mobil...Fakt horší by to být nemohlo.

Teď tak nějak doufám že mi ten telefon urychleně zvedne (jinak jí ho příště omlátím o hlavu) a odpoledne si