Sobota aneb jak se dostat do průšvihu

29. července 2012 v 15:03
Tak musím se kamarádce velmi omluvit. Ta hnědá barva je úžasná. Ano, nevydržela jsem a musela jsem si ji napatlat na spodní prameny a jeden pramínek do ofinky. Na to že nejsem kadeřnice tak si myslím, že se mi to povedlo. Aspoň jsem ušetřila 4 stovky a efekt je úplně stejnej.

Jinak dlouho připravovaná včerejší akce dopadla no hodně překvapivě. Měla jsem spát u kamarádky na chatě a

kousek od chaty na fotbalovém hřišti byl fotbal a večer zábava. Jak mi jsme se na to dlouho těšili. Hned první problém nastal, jak jsme vyjela na kolech kní. Zjistila že nemá klíče od chaty a musí pro ně k babičce. Jak může mít někdo tak čipernou bábinu? Samozřejmě nám nebrala telefon a lítala kdesi po čertech.

Jinak fobal? Hráli herci proti místním. Hádejte kdo vyhráli. Samozřejmě herci teda aspoň myslím si já, jelikož jsme po první hodině odešli a stav byl 3:1. A důvod našeho odchodu? Přisedli si knám takový dva staroušci a začali : Holky, nechtěli by jste mého kamaráda je sice straší ale má na kontě kulatou sumičku. Ty jejich kecy nebyly ještě tak zlí, než ten starší začal kamarádce ukazovat protézu. Jak to šlo tak jsme vypadli.:D

Večer jsme se těšily na zábavu, bohužel nastala šílená bouřka a pořád poprchávalo, tak jsme se tam šli podívat něco po jedenácté hodině. Moc lidí tam nebylo, ale aspon na chvilku jsme se zabavili a pak jako suvenýr si odvedli (aniž by jsem věděli jak se nám to povedlo) jednoho neškodnýho ožralu sebou do chaty. Pak jsme toho hořce litovali. Naštěstí vypadl dřív, než stačili přijít rodiče.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jíťák Jíťák | Web | 29. července 2012 v 20:30 | Reagovat

Alespoň máš nějaké zážitky, no ne? :D

2 ThE...ThEes ThE...ThEes | Web | 29. července 2012 v 22:16 | Reagovat

To máme pech:D muj milovaný brácha je absolutní bordelář :D se nikdy nedožiju toho abych měla vlastní pokok nanejvýš až bud velká že :D

3 Jíťák Jíťák | Web | 29. července 2012 v 22:43 | Reagovat

Úplně s tebou souhlasím..;) Velký tašky nosím do školy, miluju je. Protože jsou krásné, miluju všecky tašky. Ale nepotřebuju nosit nějaké velké krávy ven, když je nepotřebuju. Když si jdu sednout do parku potřebuju jen klíče, peněženku a telefon. Nic víc, nic míň ;) Proto malé tašky.. Nechápu některé holky, které nosí napráskanou tašku s věcmi, který nikdy nevyndají! :D Zbytečnost no..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama