Červenec 2012

Spřátelení a něco z mého deníčku

31. července 2012 v 8:12
Tákže už zítra mám nrozeniny. Jak já se těším. Né že by bylo na co, protože s příbuznýma to oslavíme v sobotu a stejně dostanu peníze a bonboniéry.Což bude stejně zlo, protože kdo má odolat a na mou dietu to bude to největší zlo. Jak dál pokračuje dieta? Nijak. Rafička se zastavila na jednom místě a nechce se hnout. (moc se nedivím včerejší večeře a sobotní grilování)


Kdyby jste se někdo chtěl spřátelit tak napište přezdívku, adresu blogu a o čem Váš blog je. Mou podmínkou pro spřátelení je navštěvování mého blogů alespoň 2x týdně. Ozvu se Vám na blog.

Nový šatník

30. července 2012 v 9:50 Trochu tvořivosti
Můj šatník nutně potřeboval vyměnit. Hlavně kvůli tomu, že jsem se do půlky věcí nevlezla a druhá půlka mi byla velká nebo se mi nelíbila. Ovšem nechtělo se mi vyhazovat peníze, takže jsem dlouho otálela. Nakonec ale přišlo překvápko. Babička mi koupila tyto 3 trička.

Sobota aneb jak se dostat do průšvihu

29. července 2012 v 15:03
Tak musím se kamarádce velmi omluvit. Ta hnědá barva je úžasná. Ano, nevydržela jsem a musela jsem si ji napatlat na spodní prameny a jeden pramínek do ofinky. Na to že nejsem kadeřnice tak si myslím, že se mi to povedlo. Aspoň jsem ušetřila 4 stovky a efekt je úplně stejnej.

Jinak dlouho připravovaná včerejší akce dopadla no hodně překvapivě. Měla jsem spát u kamarádky na chatě a

Nákupy

27. července 2012 v 13:09 Šminky
Chvílemi přemýšlím jestli jsem vůbec normální. Projíždím stránky s hadrama a při představě že své tvrdě vydřené peníze bych dala za něco jako je chlupatá obludná kabelka, kerá stojí 2 litry, bude mi ležet tisíc let ve skříni a vezmu si ji párkrát do roka tak se musím smát. Miluju luxusní věci a peníze, ale moje láska k penězům je větší:D Proto si radši koupím věc co vypadá luxusně ale jsou laciná :D a já nadále můžu křečkovat prašulky.

Ách jo...

26. července 2012 v 18:54 články
Už skoro třetí týden mě kamarád (kdysi moje dětská láska) láká na pálavu. Nedám se. Nikam nepojedu. Sním, jeho mladou a jeho nejlepší kamarádkou? Co bych tam hledala za štěstí?! A kvůli tomu je na mě naštvanej. Nechci snima spát ani ve stanu u rabníka a dala jsem přednost kámošce před ním.
Kdo by ale odmítl prázdnou chatu, kupu masa na grilování a nějaký to bumbání?
Těším se na víkend a za ní, za mojí blonďatou ďáblicí. Už aby to bylo!

Dále pořád teskním. Chybí mi on a už to asi lepší nebude. Nemůžu mít jeho ani on mě? Proč je to kruci tak komplikovaný? Správně by lidé co se milují by měli být spolu. Takže mi zbývá jediné... zapomenout, přestat kněmu cítit to co cítím ale jak?

Šťastný konec sázky

24. července 2012 v 12:38 články
Hodně dlouho jsem tu nebyla a za tu dobu se změnilo tolik věcí, že se to nedá ani spočítat. Kdyjsi jsem sem psala o svojí sázce s kámoškou. Obě jsme se nakonec domluvili že termín konce sázky posuneme o měsíc. Zezačátku ty kila dolů nechtěla jít ale stres je kouzelník a šlo to samo takže já už to mám v kapse:) Z příšerných 86 kilo už je 78 a půl a hodlám v tom pokračovat. V podstatě se mi to všechno podařilo seškrábat za poslední prázdninový měsíc jelikoš dřív jsem na to kašlala a myslela si že stačí týden moc nejíst a jen sportovat a půjde to samo. Velkej omyl! Člověk musí změnit uplně svůj pohled na jídlo a na dosavadní život.

Jeden z hlavních důvodů proč jsem se do toho zapálila byl bývalý přítel. Utahoval si ze mě že jsem tlustá a říkal mi slone. Chci aby litoval o co přišel a jen záviděl mému budoucímu princi na bílém koni, který ještě někde bloudí.

Můžu Vám ale říct že je to úžasnej pocit vlést se zpátky do kalhot. Člověk si připadá tak nějak víc sexy. Tak mi držte palce ať se dílo povede a já vydržím ve svým snažením dokud nebudu spokojená:)