Duben 2012

Kónečně je mám!

20. dubna 2012 v 19:37
Takže už třetí den si zvykám na moje zbrusu nové gelové nehty. Nakonec jsem se přeci jen odvážila vlést do ťamanskýho salonku, ale asi 10 minut jsem chodila dokola a přemýšlela jestli jo nebo ne. Až jsem si připadala jak blbec. Nakonec k tomu abych se odhodlala pomohly dvě paní které už tam seděli. Řekla jsem si, že když tam někdo chodí tak to tak zlí být nemůže. Nakonec jsem šťastná, že jsem tam vlezla. Mám krásné gelové nehty (sice jen francouskou manikůru) ale i tak jsou úžasné. Jsem jeden z těch lidí, který vživotě nebude mít dlouhé nehty takže chápete jak mmoc jsem nadšená. Vřele doporučuji. Stáli mně pouhých 150 kč a trvalo to cca hodinu a půl to jde ne?

Ach ta doprava

17. dubna 2012 v 19:52 Trochu tvořivosti
Takže už jsem konečně doma..
Koukám na hodinky 19:12.Páráda! To jsem měla být doma už před hodinou a něco.
Kdo za to může? IDS aneb Itegrovaný dopravní systém!
Normálně z Brna do té naší prdele jedu tak hodinku na minutu a dneska jsem jela přesně 2hodiny a 12 minut.
Průvodčímu se asi nechtělo, tak si lehl do kabinky a dal si šlofíka. Teď je to komický ale ono to tak směšné nebylo, když jsme čekali ve vlaku na jednom místě pomale půl hodiny, potom nám průvodčí přišel říct, že kdo opravdu jede jen o jednu zastávku dál, tak tam jede další vlak. Absolutně všichni lidé se vyhrnuly a běželi k vedlejšímu nástupišti. Najednou průvodčí zase zařval do vysílačky že už jedou a zavřeli se dveře vlaku, který jsme oputily. Tak rychle naspátek. Nasedli jsme do našeho starého.
A co se nestalo...právě ktomu vedlejšímu nástupišti dojel vlak a hezky si to ujížděl, zatím co mi jeli taky,ale na odstavenou kolej, kde jsme čekali dalších xx minut...Já to potom pro jistotu ani nepočítala....Užasný co? Doufám že chápete co tím chtěl básník říci


Sázka

15. dubna 2012 v 19:02
Tákže včera dojela kámoška. Jen tak když jsme byly na vycházce tak jsme začali vzpomínat na loňské léto. Na to, jak krásný těla jsme měli. Při pohledu na mé obří špeky je mi až do breku. Tak nás napadlo něco stím konečně udělat.

Aby jsme se konečně donutily zhubnout tak jsme si dali sázku. Jedná se o to, že do začátku prázdnin musíme obě zhubnout 7 kilo. Pokud se to jedné z nás nepovede, musí druhé koupit něco co si vybere v hodnotě sedmi stovek. Krásná sázka co? Já chci ty peníze a doufám že vyhraji. Musím. Řekla jsem si že začnu dneska ale myslíte že jsem to dodržela? Ani náhodou rovnou moje podvědomí si na protest rozdělalo balíček brambůrek a sklenku coca coli ktomu. Skvělá dieta co? Ale né hezky od zítřka stím začínám. Mám ovšem opravdu panickou hrůzu z toho stoupnout si na váhu. Strašně moc jsem přez Vánoce přibrala, ale když ono to všechno je tááák strašně dobrý:D:D

Vím jsem nenasyta, ale dofám že se to změní. Odteď si budu psát všechno co sním a dám to sem....Vím že většinu zvás to nezajímá. Doufám však, že mi to pomůže v tom, abych se donutila začít něco dělat.

Víte co opravdu chci? Mít bloňďatou hřívu, gelové nehty a vlést se konečně do těch kalhoto co prodávají v Telly Weill a vypadat (hmm jak to říct) tak trochu jak bárbí. Aspoň jednou v životě být v klučičích očí krásná a žádaná (vím je to tak směšné a proto se mi nesmějte:P!)

Pomócc...

13. dubna 2012 v 16:53 články
Dneska je pátek třináctého opravdu se vším všudy. Dneska se mi šíleně nechtělo do školy tak jako výmluvu jsem si našla že musím k doktorce na kožní (měla jsem tam jít ale dlouho se mi nechtělo). Ráno vstanu a absolotně nic nestíhám. Až na schodech si vzpomenu že jsem se nenamalovala, ale čert to vem. Stejně bych nestihla autobus. U doktorky čekám šílený dvě hodiny na to aby mě jakýmsi odporným přístrojem vypálila známínko u oka. Fuj už nikdy! Bolelo to jak kurva (promiňte za výraz) a kevšemu mi řekla že 4 dny bez malování. V mé hlavě najednou cosi zakřičelo...TO NE!
Jaako né že bych každý den musela mít tunu make upu ale bez podmalovaných očí nejdu ani vyvést popelnice:D. Tak potom jsem se stavila k holičce. Něchápu jak se tam mohlo vzít tolik lidí. Vždycky tam je pusto a prázdno. Dneska jsem čekala 2 hodiny než na mě přišla řada. No děs. Vymyslela jsem si blonďatej melír a do toho fialový proužek. Čekala jsem že tam bude moje oblíbená kadežnice ale co čert nechtěl tak tam bylo jen to nemehlo co vždycky a nějaká nová slečna. Samozřejmě že jsem šla radši kté nové. Výsledek? střih krásněj ale barvení hrůza! Fuj! Jako fialová v ofině je krásná ale potom ty divný dva prameny vypadají spíš jak fleky než jak prameny. Že já tam lezla....(fotka bude až se přinutím jít si pro foťák)
Máte taky někdo taky tak strašnou zkušenost s kadeřnicí?

Rodičák

11. dubna 2012 v 19:33 články
Zdravíčko. Je tu další den. Učím se citaci Noci na Karštejně a moc mi to do té zatracené hlavy neleze. Jak bych si teď přála mít schopnost super paměti. I superman by mi záviděl s takovou pamětí, ale to bych zachvilku měla hlavu obrovskou jak kolo od auta:D Kevšemu dneska jsou třídní schůzky. A víte že mi to ale vůůůbec nevadí?:D já vím jsem divná. Nepomatuju si ani že bych někdy měla strach z rodičáků. Navíc naši už tam ani nejdou. Zjistili že to nemá cenu. Stejně jim nic neřeknou. Nejvíc mě dostal dneska kamarád když mi psal. On si do studijňáku zapisuje asi třetitu známek a ktomu ještě ty dobrý a dneska se divil strašně že má z ajiny za 4 a nedivil se jen on ale i jeho máma s úsměvem na rtech pronesla našemu třídnímu: ,,Podle těch známek co jsem viděla by měl mít syn vyznamenání" tahle věta mě dostala:D........

A jak jste na tom vy s rodičovskýma schůzkama?


Velikonoce

8. dubna 2012 v 17:57 články
Jak já tyhle svátky nesnáším! Jedinou dobrou věcí na nich jsou prázdniny. Dle mého by měli už velikonoční pondělí zrušit nebo zavést aspoň jiný zvyk. Dříve kluci ještě chodily na holky ale dneska? Pomale nidko z kamarádů nikam nejde. Když jsem se jich ptala proč tak mi odsekli, že nebudou nikde vymetat a trapčit. Ještě že mi nejspíš pojedeme někam pryč. Jinak včerejší výlet do Brna byl parádní. Sice jsme zmrzli na kost ale stálo to za to. Copak jste dělali vy zajímavého?:) No nepředpokládám že bude nějaká odpověď ale co kdyby...nechám se překvapit:)


Rozhodnutí

3. dubna 2012 v 17:16
Tak včerejšek byl super, pohoda. Hlavně žádná škola. S kamarádkama jsme se místo školy šli podívat na soutěž v barmanství. Musím přiznat, krásní kluci tam byli, ale mi seděli jak pecky v druhé řadě a čuměli na ně s otevřenou pusou. Ne nebyly jsme z nich tak ohromení, ale z toho co umí. Některé výkony by se dali přirovnat k cirkusovým číslům. Až nás to přestalo bavit tak jsme vyrazily do víru velkoměsta nakupovat. Já chtěla stůj co stůj umělý nehty, objevila jsem i jeden hooodně levný salón, ale kamarádka chtěla jít rači nakupovat a o tom že by šla sama nechtěla ani slyšet. Snažila jsem se prosadit svou. Jakmile jsme došli ktomu salonu a já koukla vitrínou dovnitř tak moje odvaha a odhodlání bylo tatam. V celé místnosti byli asi 3 lidí a pár větnamců, kteří jim dělala nehty. NEjsem rasistka ale opravdu mi nebyli sympatičtí. Takže den zkončil tak, že kámoška táhla hromadu hadrů a já s šílenou migrénou a nasraná jsem se vrátila domů.....Teď potřebuji najít nějaký levný salón , kde bych si nechala nechtíky udělat, ale prosím žádní veitnamci!

Šílený Apríl

1. dubna 2012 v 15:32 články
Ráno jsem vstala a vůbec mě nanapadlo se podívat do kalendáře, což byla ta největší chyba.
Potom co jsem se vzbudila jsem jen tak bloumala po baráku, než jsem se úplně probudila. Udělala jsem si kakao, koukala na pohádky a v tom slyším mobil. Přišla mi sms. Celá natěšená že je to od miláčka jsem ji otevřela. Byla od něho, ale stálo tam: Rozcházím se stebou, nebaví mě už to jak se ke mě chováš je konec. Nazdar. Nechápavě jsem na to asi pět minut hleděla. Až jsem se vzpomatovala okamžitě jsem mu napsala co to znamená. Po půl hodině se mi uráčil říct že se mám podívat do kalendáře. Potom byl spokojenej jak mě vypekl...Máte někdo nějakej nápad jak mu to oplatit ? Jak Vás napálili na Apríla?